Temel EFT

4 5 üzerinden
4
6 yorum

“EFT NEDİR?
EFT bütün dünyada yüz binlerce insan tarafından uygulanan ve başarılı sonuçlar alınan bir ENERJİ TIBBI Tekniğidir. En kısa şekliyle iğnesiz akupunktur ve duygusal egzersiz denilebilir. Enerji bedeninizdeki akımlar EFT tekniği ile yeniden düzenlenebilir ve sonu fiziksel hastalıklara kadar giden enerji akımı önündeki blokajlar kaldırılabilir. Sizi rahatsız eden ve enerji sisteminizdeki akımı yavaşlatan duygu tıkanıklıklarından arındıkça daha sağlıklı ve mutlu olursunuz. Ve hayata daha bir sağlıklı sarılırsınız. Bu rahatsızlıklar sadece psikolojik değil aynı zamanda fiziksel bir çok probleminiz için de yararlanmanız mümkün.
EFT öğrenmesi ve uygulamasının kolaylığına nazaran çok etkili bir Alternatif Tıp alanıdır. Kişilerin sorun olarak kabul ettiği şeyleri çözmeye odaklıdır ve çok etkilidir. Düşünüldüğünün aksine sadece psikolojik değil, tüm fiziksel rahatsızlıklarda da bu teknikten yaralanmak mümkündür.
EFT ile yaşamınızın her alanında oluşan tıkanıklıkları çözebilir, çekim yasaları gereği, vereceğiniz doğru mesaj ve olumlamalar ile sadece sağlığınıza değil, bolluk ve berekete de kavuşabilirsiniz. “

1. Ders

1
1.1. Duygular Hisler
2
1.2. Birikmiş Duyguları Boşaltma Anlayışı
3
1.3. EFT Giriş ve Sorunu Tanımlamak
4
1.4. Pratik Çalışma

2. Ders

1
2.1. ETF Setup
2
2.2. EFT Vuruş İfadeleri
3
2.3. Pratik Çalışma

3. Ders

1
3.1. EFT Movie Teknik
2
3.2. Soyut Kavramlar
3
3.3. Pratik Çalışma
Kursu al
Kayıtlı: 0 öğrenci
Süre: 15 Saat
Dersler: 10
Seviye: Başlangıç
Layer 1