Kundalini Eneji 123

“Reiki, şifa ve ruhsal çalışma tekniklerine dayanan binlerce yıllık bir öğretidir. Kundalini Reiki, vücudun enerji kanalları ve çakraları üzerinden enerji alıp vermeye dayalı bir sistemdir. Bu yolla, kişinin kendisine, başka insanlara ya da objelere enerji aktarması mümkün olur. İsmini ise vücudun ana enerji kanalı olan Kundalini kanalından alır.
Ayrıca Topraktan Gelen Ateş Reiki’si olarak da adlandırılır. Bu enerji kanalı, kök çakrada başlar ve tepe çakrada son bulur. Kundalini Reiki prensibine göre temel enerji olan yerküre enerjisi, kök çakramızdan vücuda girer ve tüm vücudumuzu dolaşarak, tepe çakradan çıkar. Bu temel enerji kanalının açılmasıyla, diğer çakralar da temizlenir ve kanalların hepsi açılmış olur. Bununla birlikte, vücuda giriş yapan temel yerküre enerjisi artar ve bu sayede vücuttaki çakralar çok daha fazla beslenir, Kundalini enerjisi tüm vücudu sarar.
Kundalini Reiki, vücudun tüm enerji kanallarını açtığı için bir çok faydası görülmekte ve bu sebeple de tüm dünyaya yayılmaktadır. Çakralarımızı, bedenimizi enerji giriş-çıkış kapıları olarak düşünebiliriz. Bu kapılar, herhangi bir nedenle tıkanır ya da tamamen kapanır. Böyle bir durumda da beden ve zihin hastalanmaya başlar. Bu hastalık, çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir. Kundalini Reiki de vücuttaki bu enerji kapılarını yeniden açarak, her birini aktive eder. Bu tıkanıklıklar vücut genelinde olabildiği gibi, özel bir bölgede de olabilir ve bu şekilde Kundali’nin rahat akmasına engeller. Temel amaç da kişiyi bu olumsuzluklardan arındırarak, çakraların temizlenmesini sağlamak ve vücudun enerjisini yeniden dengelemeye çalışmaktır.”

1. Ders: SAĞLIK NEDİR?

2. Ders: AURA NEDİR?

1
2.1 AURA KATMANLARI
2
2.2 AURA TEMİZLİĞİ
3
2.3 AURA GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI

3. Ders: ÇAKRALAR NEDİR?

1
3.1 ÇAKRALAR ARASI İLİŞKİLER
2
3.2 ÇAKRA DENGELEME

4. Ders: UYGULAMALAR

1
4.1 ELLERE KUNDALİNİ UYUMLAMASI

5. Ders: KUNDALINI REIKI1 UYUMLAMASI

1
5.1 ŞİFA AKTARMA
2
5.2 UZAKTAN ŞİFA
3
5.3 BİR ODAYI TEMİZLEMEK
4
5.4 KARMIK BAĞI ŞİFALANDIRMAK
5
5.5 DURUM/NİTELİK ŞİFALANDIRMAK

6. Ders: KUNDALINI 2 UYUMLAMASI

1
6.1 ŞİFA AKTARMA
2
6.2 KUNDALINI REIKI MEDİTASYONU

7. Ders: KUNDALINI 3 UYUMLAMASI

1
KUNDALINI REIKI 3 ILE GELEN EKSTRA UYUMLAMALAR: -PIRLANTA REIKI -KRISTAL REIKI -DNA REIKI -DOĞUM TRAVMASI REIKISI -KONUM REIKISİ -GEÇMIŞ YAŞAM (ANNE KARNINDAN BUGÜNE) -DENGE

8. Ders: KUNDALINI REIKI 1-2-3’Ü BAŞKALARINA AKTARMA YÖNTEMİ

1
8.1 UYUMLAMA ÖRNEĞİ
2
8.2 NESNELERI UYUMLAMAK
Layer 1